Referencie od našich klientov alebo od ich príbuzných. Aj Vy môžete odoslať príspevok s hodnotením. Ďakujeme.

Komentárov  

#5 Eugen Česnák 2018-08-09 09:07
Všetkých pekne pozdravujem.
Otec vo vašom zariadení strávil posledné 4 roky života. Aj keď mu choroba postupne uberala za síl, našiel aj Vďaka Vám pokoj a mier na duši. Viem akú ťažkú prácu má personál v Rohoviciach a napriek tejto záťaži zostávajú stále milé, ľudské a priateľské. Prostredie je nádherné, v prvom okamihu som zaváhal či som skutočne prišiel do zariadenia pre seniorov. Všetkých pozdravuje a vyjadrujem týmto veľkú vďaku.
Eugen
Citovať
#4 Dano 2018-06-05 12:41
Vážená pani riaditeľka Pátrovič, milé sestry, milí zamestanci SENIOR PARKU v Rohovciach. Chcel by som sa Vám všetkým srdečne poďakovať za Vašu obetavú a poctivú prácu, ktorú vykonávate bez zastavenia či je to pracovný den,sviatok alebo čas oddychu a dovoleniek. Chorí pacienti si to ani neuvedomujú, čo to je byť pre nich 24-hodín pripravený. Len my príbuzní, ktorí sme mali našich najbližších v domácnosti si vieme oceniť Vašu zodpovednú a profesionálnu prácu. Výborná strava, čistota a veľká záhrada na prechádzky je to, čo pacienti v ich jesene života si v kľude užívajú. Prajem Vám
všetkým naďalej veľa vytrvalosti pri vašej nie každodennej obetavej práci. Ešte raz ďakujem.
Citovať
#3 Jaroslav Solovic 2018-05-03 15:50
Dobrý deň,prajem.
Od prijatia mojej mamy už prešlo18 mesiacov a je načase napísať pár slov.Naše rozhodnutie bolo správne.Našli sme tu všetko v čo sme dúfali a ešte viac.Mamu dokázali postaviť na nohy z nie veľmi dobrého stavu.Teraz je to s ňou oveľa lepšie.24-hod starostlivosť urobila svoje.Pravidelná strava,kúpanie,strihanie, ,návšteva lekárov a hlavne výborný personál. Vonkajšie nádherné okolie.Veľa trpezlivosti, pochopenia,starostlivosti,profesionálnej zdatnosti.Veľká vďaka patrí vrchnej sestre p.Edine Valacsai a jej spolupracovníkom v pavilóne.Opatrovateľkám aj pracovníčkam,čo pripravujú stravu a upratujú.Aj keď to nemajú vždy jednoduché,ich práca je im poslaním
a vždy ju dokážu zvládnuť.K blížiacemu sa 10-mu výročiu SeniorParku všetkým želám len to najlepšie.
Samozrejme chcem poďakovať p.riaditeľke
a p.Valášikovej,bez ktorých by sme mame miesto tak rýchlo nenašli.Ešte raz vďaka.
Citovať
#2 Martin Vass 2018-02-28 10:45
Vážená pani riaditeľka, dovoľte mi aj touto formou vyjadriť slová vďaky za službu, ktorú vykonávate pre ľudí odkázaných na pomoc svojich najbližších. Postarali ste sa aj o našich najbližších. Vy a váš tím neustále preukazujete hlbokú ľudskosť pri starostlivosti o opatrovaných, manažérsku profesionalitu pri promptnom riešení vzniknutých situácií s nami, ktorí sa chceme o našich najbližších postarať. Ďakujem za váš všetok čas, čo ste nám venovali, za nepretržité informovanie o všetkých dôležitých udalostiach, za otvorené dvere, keď bolo treba riešiť problémy a za hlbokú sústrasť, ktorú prejavujete pri rozlúčke. Ďakujem všetkým sestrám a zamestnancom Senior Parku v Rohovciach, hlboko si vašu prácu vážim.
Citovať
#1 Ivan Macho 2017-07-27 09:41
Vážená pani riaditeľka!
Predovšetkým sa Vám chcem poďakovať za prijatie a starostlivosť mojej mamičky p. Anny Machovej, ktorej sa dostalo vo vašom zariadení. Aj keď u vás pobudla len krátku dobu (január - marec 2017), vždy som pri mojich návštevách našiel mamičku pekne upravenú, čistú a voňavú. Vaši zamestnanci sa o ňu veľmi pekne starali v čase, keď som to ja a ani nikto z našej rodiny nedokázal zabezpečiť. Vidno, že u vás pracujú ľudia, ktorí sa s láskou vedia postarať o nevládnych ľudí odkázaných na pomoc iných. Je to predovšetkým Vaša zásluha. Vybrať team ľudí v dnešnej dobe nie je ľahká práca. Kolektív pracovníkov pod Vašim vedením skutočne odvádza poctivú a záslužnú prácu. Moje poďakovanie patrí aj p. Rite Bernáth za jej ľudský prístup, ochotu, vždy ma informovala o stave mamičky. V neposlednom rade chcem poďakovať všetkým pracovníkom Senior Parku v Rohovciach.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť